White w Indiach wyjazd niestety na studia ;)

Ghaziabad…

Wróciłem z drugiego tripu i od razu zaczęły się zajęcia. Na razie tylko 2 dni zajęć, więc nie będę się wypowiadał co do ich jakości/ilości, itp – na to przyjdzie jeszcze czas ;). Póki co odpoczywam po powrocie, segreguję zdjęcia, no i oczywiście – zgłębiam kulturę. Byłem w kinie na Dabaangg – sorry, wbrew powszechnym opiniom ludzie nie tańczą w czasie seansu :p. Słucham indyjskiej muzyki…

Apropo muzyki – niezły kawałek, cały czas siedzi mi w głowie ;). Słowa są po hindusku i pundżabsku. Jeśli kogoś interesuje, to tu tłumaczenie.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Poniżej wrzucam parę zdjęć, które zapewne nie znalazły by się w późniejszych opisach drugiego tripu, a mimo że wyrwane z kontekstu, są ciekawe ;). Macie, żeby się nie nudzić w czasie słuchania piosenki ;p.

Udaipur
UdaipurAbadonedFunny text

Kilka zdjęć “mniej standardowych” ludzi ;)

Wąsacz ;)MachoHandsfree?

 

Niezłe mają te bóstwa...Jodhpur

Nie może zabraknąć oczywiście też zdjęć dla wielbicieli wiewiórek ;)

Wiewiór #1Wiewiór #2Wiewiór #3

I na koniec dwa autoportreciki…

UdaipurAutoportret w turbanie

 • w tym miejscu będę się starał pod każdym postem umieszczać informacje praktyczne dotyczące opisywanego miejsca ;)
 • hint do oglądania zdjęć: klikając na dowolne zdjęcie przechodzimy do “pokazu slajdów” (można zmieniać zdjęcia strzałkami) wraz z podpisami pod zdjęciami
 • komentowanie: bardzo cieszę się, że zostawiacie jakieś komentarze – wiem wtedy że przynajmniej ktoś tu zagląda i mam tym większą motywację żeby pisać i umieszczać zdjęcia. Komentarze są moderowane, tzn. jeśli wysyłasz komentarz po raz pierwszy, to nie pojawi się on dopóki go nie zaakceptuję. Następne Twoje komentarze powinny pojawiać się od razu (chyba ;)).

To tyle na dzisiaj, cya!

Podobne wpisy:

[Trip 6] Goa #3
[Trip 4] Shimla #2
[Trip 4] Shimla #1

15 Responses to Ghaziabad…

 1. trisiak says:
  1

  1st!

 2. mbsenior says:
  2

  Chip & Dale są, a reszta Brygady RR?

  Ludzie pozują do zdjęć, czy raczej są niechętni?

 3. wm says:
  3

  Jeśli chodzi o ludzi, to jest tu dosyć śmiesznie ;). Oni tu chyba uwielbiają białych – pytają się czy to ONI mogą zrobić nam zdjęcie (czasem ze sobą, czasem jak ściskają nam rękę, itp.) :D.

  Jeśli chodzi o robienie im zdjęć, to ludzie są raczej chętni, choć to też zależy – większość nie odmawia jak się zapytasz "na migi".

  Jest też niewielki procent osób, które namawiają do robienia im zdjęć, a potem proszą o kasę (np. religijnie ubrani ludzie pod świątynią). Ale to da się najczęściej wyczuć – wtedy albo odmawiasz, albo dajesz kilka rupii na odchodnym (jak dla mnie – zależy od nastawienia takiego człowieka ;)).

  A jak muzyka, podoba się? ;)

 4. Luc says:
  4

  wszystkie piosenki są o miłości ;p?

  White jak możesz to zamieszczaj jakieś informacje co ile kosztuje, żeby było co porównać i myśleć o wyjeździe w przyszłości :)

  • wm says:
   4.1

   nie, nie wszystkie, potem zapodam jakiś Pundżabski hip-hop (jak tylko znajdę jakiś dobry kawałek ;)) :p.

   Co do cen – one są chyba najmniej ważne, bo bez problemu znajdziesz je np. w Lonely Planet. Będę za to starał się przybliżać różne rzeczy ważne przy podróżowaniu, a niekoniecznie zawarte w przewodniku. No i przede wszystkim – będę pokazywał możliwe cele podróży, a to może zainspirować do tego gdzie pojechać ;).

   Dozo!

 5. karolina says:
  5

  proponuję do każdego wpisu dodawać jakąś muzyczkę:) lepiej wczuć się w klimat :D

 6. wm says:
  6

  Zobaczymy, zobaczymy. Na razie wrzucam tylko te kawałki, które rzuciły mi się na uszy. A do tego muszę sam mieć czas słuchać tej muzyki :p.

  Ale staram się, staram… ;)

 7. O. says:
  7

  hehe, z tym turbanem to już zupełnie wtapiasz się w miejscowych, nie? ;)

 8. wm says:
  8

  Nie widziałaś mnie w mojej koszuli "ala Maharadża" :p

 9. O. says:
  9

  dajesz zdjęcie! :)

 10. wm says:
  10

  potem. koszula musi się umyć :p

 11. O. says:
  11

  z co z nią zrobiłeś?

 12. wm says:
  12

  Wiesz… ubrania się czasem pierze :P.

 13. O. says:
  13

  no tak, słyszałam o tym :P po prostu skoro pierzesz to znaczy, że musiała się bardzo ufajdać ;PP miałam nadzieję, że w jakiej efektownej sytuacji :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Staty

(cas:72) Google Analyticator was unable to authenticate you with Google using the Auth Token you pasted into the input box on the previous step.

This could mean either you pasted the token wrong, or the time/date on your server is wrong, or an SSL issue preventing Google from Authenticating.

Try Deauthorizing & Resetting Google Analyticator.

Tech Info 400:Error fetching OAuth2 access token, message: 'invalid_grant'
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics

Co robi white...

Najnowsze komenty

infos