White w Indiach wyjazd niestety na studia ;)

Commonwealth Games

Wczoraj, korzystając z trwającego wciąż strajku studentów, postanowiliśmy się wybrać na Commonwealth Games (podobno druga, zaraz po Olimpiadzie, największa impreza sportowa na świecie – uczestniczy w niej 71 krajów). Cóż, szkoda że nie słyszałem o tym, zanim tu nie przyjechałem (w tym roku odbywa się Delhi, więc całkiem niedaleko ;)).

Do oglądania zdjęć polecam hymn CWG:

Wybraliśmy się na hokej, bilety wstępu po 100INR (6.6zł). W zestawie dwa mecze – kobiety (RPA przeciw Szkocji) i mężczyźni (Indie vs. Malezja). Podróż zaczęliśmy od autobusu do Anand Vihar. Zagadka: ilu na pierwszym zdjęciu jest obcokrajowców? :p

Ze względu na CWG w całym mieście zacieśnili ochronę… na swój własny indyjski sposób. W metrze nie udało mi się zrobić zdjęcia – odmówili, dopiero strażnik przy stadionie się zgodził. I tak oto – posterunek jakich wiele dzisiaj na mieście:

A oto i stadion, w którym rozgrywają się zawody hokejowe.

 

Gdy weszliśmy do środka, okazało się, że nie ma tam lodowiska :D. Tutaj hokej rozgrywa się na mocno nawodnionej trawie :D.Teraz posypie się dużo zdjęć z meczu poprzerywane widokami publiczności, pozostałych foreginersów, itp. Nie ma za dożo co więcej pisać ;).A gdzie tutaj jest piłka?


I kolejny gool!Parę zdjęć ekipy z którą byłem.


Wuwuzela!
Koniec meczu. Przerwa, drugi mecz, tym razem bardziej emocjonujący, bo grają Indie ;). “Stadion” z zewnątrz.


Drugi mecz czas zacząć!

 

I znowu trochę foreginersów…

I na dobranoc…

Podobne wpisy:

Zwiedzanie Delhi #2
Zwiedzanie Delhi #1
Delhi #1

One Response to Commonwealth Games

  1. jo says:
    1

    Dzięki! ;]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Staty

(cas:72) Google Analyticator was unable to authenticate you with Google using the Auth Token you pasted into the input box on the previous step.

This could mean either you pasted the token wrong, or the time/date on your server is wrong, or an SSL issue preventing Google from Authenticating.

Try Deauthorizing & Resetting Google Analyticator.

Tech Info 400:Error fetching OAuth2 access token, message: 'invalid_grant'
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics

Co robi white...

Najnowsze komenty

infos