White w Indiach wyjazd niestety na studia ;)

Polska!
Chatka AKT Maluch w Ropiance

Chatka AKT Maluch w Ropiance

Hej!

Dawno mnie tu nie było ;). Jak zapewne większość wie, wróciłem już do Polski (2 lutego) więc zamiast cokolwiek tu wrzucać zająłem się raczej bezpośrednimi spotkaniami z ludźmi, polskimi krajobrazami i kuchnią ;). Ponadto blog ten nazywa się White w Indiach więc jakoby stracił swoją rację bytu w momencie, kiedy Indie opuściłem.

Żeby nie było, że nie ma zdjęcia do wpisu – prawej umieściłem zdjęcie z ChaśKów, czyli CHAtkowych ŚpewaneK, które odbyły się w miniony weekend w Chatce AKT Maluch w Ropience Ropiance(Beskid Niski). Jeśli ktoś chce zobaczyć więcej zdjęć z tej imprezy, są na mojej picasie tutaj.

Bloga oczywiście ot tak nie usunę. Nie wiem tylko czy będę często coś na niego wrzucał… Mam parę pomysłów co można zrobić (jak zmienić treść, bo forma chyba może zostać?), nie wiem tylko czy znajdą się czytelnicy ;). A może Wy macie jakieś pomysły?

Zanim jednak będę cokolwiek zmieniał, muszę nadrobić pewne zaległości:

 • Opisać wyjazd do NepaluTo chwilę potrwa, 3000 zdjęć to nie przelewki :)
 • Opisać wyjazd do VaranasiJak tylko skończę Nepal, obiecuję :)
 • KalendarzZrobiłem własny kalendarz ze zdjęciami, dziś lub jutro pojawi się dokładniejsza informacja jak go zdobyć ;) – UPDATE: informacje o kalendarzu
 • MagisterkaMoże niekoniecznie blisko związane z blogiem, ale równie ważne (możecie spytać mojego Taty! ;)). Jak będę miał coś ładnego do pokazania, to nie omieszkam się pochwalić ;).
 • Inne…rzeczy o których zapomniałem tu wspomnieć ;)

A na koniec, coś dla głodnych.

Żegnam się tradycyjnym turystycznym pozdrowieniem: Smacznego!

Faworki z ropianki ;)

Faworki z ropianki ;)

Podobne wpisy:

Kalendarz!

4 Responses to Polska!

 1. krokodylica says:
  1

  nie zaniedbuj bloga! zmienilo sie tylko miejsce, mozesz przeciez wrzucac zdjecia z innych miejsc niz indie. a moze i jakis wspin? ogladam twoje foty zawsze z przyjemnoscia. ja juz dwa miesiace siedze w indiach, teraz na szczescie w goa, gdzie mozna nawet wypic cappuccino i zjesc sernik:-) ale jeszcze dwa tygodnie temu byloby mi po prostu przykro patrzac na zdjecie faworkow:-) pozdrowienia, powodzenia z magisterka!

  • wm says:
   1.1

   Dzięki za budujące słowa ;). Nie zamierzam przestać wrzucać zdjęć – ważne jest jednak to, by tematów do fotografowania nie zabrakło.

   I jak Indie? Fajne, nie? ;p

 2. Lila says:
  2

  Ropianka, nie Ropienka. To dwie różne miejscowości, blisko siebie. W obu wydobywano ropą.
  Chaśki były w Ropiance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Staty

(cas:72) Google Analyticator was unable to authenticate you with Google using the Auth Token you pasted into the input box on the previous step.

This could mean either you pasted the token wrong, or the time/date on your server is wrong, or an SSL issue preventing Google from Authenticating.

Try Deauthorizing & Resetting Google Analyticator.

Tech Info 400:Error fetching OAuth2 access token, message: 'invalid_grant'
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics

Co robi white...

Najnowsze komenty

infos