White w Indiach wyjazd niestety na studia ;)

Kalendarz!

Hej ludziska!

Wymyśliłem, żeby w tym roku zaprojektować własny kalendarz (informacja jak go zdobyć – niżej). Co prawda trochę późno się za niego zabrałem (no, na pomysł wpadłem w okolicy sylwestra ;)), a potem sprawy poprzedzające mój przyjazd do Polski opóźniały ukończenie, ale w końcu jest!

white calendar

Ideą kalendarza było, aby używać moje zdjęcia zrobione w danym miesiącu rok temu (no, z dokładnością do paru dni… ;)). Kalendarz jest formatu A3, na każdej stronie są 4 fotografie, siatka dni danego miesiąca oraz kalendarium z datami związanymi z polskimi wyprawami w góry wysokie i różnymi niestandardowymi świętami.

Kalendarz w słabszej jakości (100dpi) dostępny w PDFie tutaj (uwaga – 30MB). Jeśli ktoś chce, to mogę udostępnić kalendarz w formacie SVG (stworzony Inkscape’m)

Jak go zdobyć ;))

Im więcej zamówię kalendarzy, tym tańsza będzie jedna sztuka. W związku z tym namawiam Was do kupowania tym większej ilości ;). Odsprzedaję po cenach produkcji.

Obecnie:
cena 1 sztuki: 22zł netto = 26.84zł brutto
można zamawiać do: 23.02.2011 23.59
aby zamówić: wysyłamy maila na adres: nalajcie+calendar@gmail.com z: Danymi osobowymi oraz ilością zamawianych kalendarzy. Potwierdzę otrzymanie każdego maila.

Gwoli jasności dodam, że wydrukowany kalendarz może wyglądać nieznacznie inaczej niż ten w PDFie ze względu na drobne różnice w wymiarach wydruku/krzywym cięciu/specyficznego profilu kolorów używanego w drukarni. Dołożyłem wszelkich starań żeby tak się nie stało, jednak nigdy nie wiadomo ;).

Jeśli ktoś za jakąś drukarnię, która może wydrukować kalendarz taniej proszę o kontakt ;). Ja też będę jeszcze szukał.

Podaj info dalej!


Creative Commons License
White Calendar 2011 is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 3.0 Unported License.

Podobne wpisy:

Polska!

One Response to Kalendarz!

  1. Pingback: White w Indiach » Archive » Polska!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Staty

(cas:72) Google Analyticator was unable to authenticate you with Google using the Auth Token you pasted into the input box on the previous step.

This could mean either you pasted the token wrong, or the time/date on your server is wrong, or an SSL issue preventing Google from Authenticating.

Try Deauthorizing & Resetting Google Analyticator.

Tech Info 400:Error fetching OAuth2 access token, message: 'invalid_grant'
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics

Co robi white...

Najnowsze komenty

infos