Hej, piszę to siedząc w katmandu (filmik był nakręcony jeszcze w indiach), a kiedy wy będziecie to oglądać, to będę pewnie w namche bazar;).
Tak czy siak – wszystkiego najlepszego! Długich życzeń nie będzie, bo na komórce ciężko się pisze:p. Cya!
24/12/2010 | Filed under Nepal, texts, trips and tagged with film, people.
Tags: film, people
One Response to Ł»yczenia na święta