White w Indiach wyjazd niestety na studia ;)

Ł»yczenia na święta

Hej, piszę to siedząc w katmandu (filmik był nakręcony jeszcze w indiach), a kiedy wy będziecie to oglądać, to będę pewnie w namche bazar;).

Tak czy siak – wszystkiego najlepszego! Długich życzeń nie będzie, bo na komórce ciężko się pisze:p.
Cya!

One Response to Ł»yczenia na święta